Vstupujete na stránky s obsahem pro dospělé.

Stolní hra CESTA MANŽELSTVÍM

Doporučená nabídka LevnéDárečky.cz

Skladem • 1 varianta69 Kč100 % • 839 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta70 Kč100 % • 509 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč92 % • 511 789 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč95 % • 245 612 recenzíShop roku 2023 - VítězUdržitelný e-shopDalší informace
Skladem • 1 varianta80 Kč176 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč100 % • 161 recenzíDalší informace

Typ
Hry

• , zakoupeno v LevnéDárečky.cz

Koupeno jako dárek budoucím novomanželům. Měli radost.

• Jako dárek dobrý
    • Obrázek na krabici by mohl být elegantnější
  • , zakoupeno v Ptakoviny.biz

Typ
Hry

Společenská hra Cesta manželstvím Vychutnejte si hru, kde si nanečisto můžete vyzkoušet úkoly, které vás potkají v manželství jako jeho nedílná součást. V rodinné verzi poznejte během hry, jací jsou opravdu vaši příbuzní. Bude se vám to do budoucna hodit.

Hra má dvě varianty, 1. pro dvojici , 2. i po celé příbuzenstvo, a provede vás s úsměvem nástrahami manželského života.

Pozvěte příbuzenstvo a bavte se. Poznáte jaký kdo doopravdy je a jak se umí odvázat. Během plnění úkolů se sblížíte a hned se zlepší atmosféra v rodině.

Hra Cesta manželstvím obsahuje desítky veselých zvratů, skládací obrázky, zábavné bonusy a v neposlední řadě pohodu.

Hra obsahuje:

• česká pravidla hry

Rozměry:

• balení: 34 x 24 x 3 cm
  • herní plán: cca 32 x 32 cm

Bavte se. Pointou této hry není ani tak její dokončení, ale zábava :)

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

3zákazníci nedoporučují produkt
  • , zakoupeno v LevnéDárečky.cz

Koupeno jako dárek budoucím novomanželům. Měli radost.

• Asi nic
    • Naprosto nudná a nezáživná hra. Pro dva nevhodná. Krabice avizuje zábavu a erotiku, ale v průběhu hry nedojde ani k jednomu... Text kartiček je hodně zvláštní až divný.

• Jako dárek dobrý
    • Obrázek na krabici by mohl být elegantnější
  • Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• Nedoporučuji

Hru jsme dostali jako svatební dar. Určitě nedoporučuji, nudná hra s trapnými úkoly...čekala jsem více vtipných a lechtivějších úkolů

• , zakoupeno v Ptakoviny.biz

• , zakoupeno v Zajímavé dárky

produkt byl zakoupen jako dárek,který potěšil

• , zakoupeno v Svět her

• Dobrá hra.
    • Nic.

Dobrá hra.

• , zakoupeno v Dárkoviny

Zajímavý nápad, ale kartičky s úkoly jsou nic moc, čekala jsem od toho mnohem více, jsem zklamaná

Vřele doporučuji

hezké